< >

Autolaky

široká nabídka autolaků

Průmysl

barvy pro speciální aplikace

Lakovny

vybavení lakoven

Školení

Zvyšování kvalifikace

TURBO VISION
REACH YOUR VISION
INOVACE OPTIMALIZACE DOKONALOST v lakování užitkových vozidel
EHS Turbo Plus
PRODUKTY KOMERČNÍ DOPRAVY
NEXA AUTOCOLOR® je přirozenou volbou pro ty, kteří očekávají nejmodernější řešení schopné zajistit nejlepší kvalitu a napodobení barev a také snadnou aplikaci na velkých plochách při opravě užitkových vozidel, kde důležitým faktorem je rychlost opravy. Samozřejmě, samotná rychlost neměla by smysl bez dodržení kontroly a kvality.
SELEMIX SYSTEM
TECHNOLOGIE NOVÉ GENERACE
SELEMIX® je tvořen vysoce kvalitními pigmentovými koncentráty a komplexní řadou pojiv. Kompletní nátěrový systém získáte kombinací komponent. Jeho složení bude plnit vaše technické, kvalitativní a cenové požadavky.
QUICKLINE
Nabídka QUICKLINE
Produkty řady Quickline byly specificky vyvinuty tak, aby umožňovaly efektivní práci v různých aplikačních podmínkách. Všechny lakovny, bez ohledu na aplikační podmínky nebo stáří jejich technického vybavení, potřebují mít schopnost vytvářet kvalitní barevné povrchy. Produkty řady Quickline jsou schopny splnění těchto tržních požadavků zajistit.
Chemolak
Pohyb ve světě barev
Ředitelné a práškové nátěrové hmoty, nitrocelulózové, syntetické, olejové, polyuretanové a vodou ředitelné hmoty nalézají své určení vně i uvnitř staveb, ve strojírenství nebo například v autoopravárenství.

TURBO VISION

REACH YOUR VISION

TURBO VISION

  TURBO VISION®

 

INOVACE v technologii

Turbo Vision je výsledkem neustálé péče o potřeby klientů a nepřetržitého investování do výzkumu a inovací, aby bylo možné splnit i nejnáročnější kvalitativní požadavky. Naši technici a koloristé značky NEXA AUTOCOLOR® vyvinuli unikátní lakovací systém, který zajišťuje nejmodernější řešení v oblasti optimalizace návratnosti lakovacího procesu užitkových vozidel. Naše inovace spočívá v nové technologii a složení zajišťující výjimečnou stabilitu nátěrového filmu, která je dostupná pro uživatele jako pojivový systém nejvyšší kvality. Ve spojení se snadnou aplikací a rychlým schnutím je inovativní systém Turbo Vision skutečnou skokovou změnou technických parametrů, které zajišťují dokonalou povrchovou úpravu a urychlují každodenní práci a proces lakování.

Systém Turbo Vision, navržený podle potřeb zákazníků, nabízí ideální řešení pro lakování s ohledem na maximální flexibilitu jak při lokálních opravách, tak i ve výrobním procesu. Systém Turbo Vision nabízí nejvyšší kvalitu a výjimečnou stabilitu technických parametrů během celého procesu lakování.

INOVACE technických parametrů

Snadná aplikace, rychlé schnutí, vynikající rozliv a bezkonkurenční přesnost odstínu představovaly klíčové prvky výzkumu. Náš nový systém Turbo Vision dosahuje impozantních výsledků ve všech uvedených oblastech a garantuje tak výjimečný vzhled lakovaného povrchu, jako je lesk a životnost při všech způsobech aplikace. Různé typy užitkových vozidel a jejich částí vyžadují různé vlastnosti nátěrových systémů. Za tímto účelem byla vyvinuta široká škála pojiv včetně prémiového pojiva s vynikajícím rozlivem, matného pojiva, strukturálního pojiva, středněsušinového pojiva a pojiva Direct-to-Metal určeného pro aplikaci přímo na kovové podklady rámů. Tato pojiva v kombinaci s novými pigmenty Turbo Vision pokrývají kompletní rozsah požadovaného použití.

Unikátní prémiové pojivo Turbo Vision se vyznačuje zlepšenou vydatností směsi a zvýšenou krycí silou. Ve spojení se snadnou aplikací, lepším rozlivem a nižší spotřebou materiálu tento lakovací systém značně snižuje emise těkavých organických sloučenin až o 15 % a tím zajišťuje lepší a zdravější pracovní podmínky pro lakýrníky, se současným snížením negativního dopadu na životní prostředí.

OPTIMALIZACE procesu lakování

Systém TURBO VISION® díky použití prémiového pojiva s výborným rozlivem efektivně optimalizuje celý proces lakování v porovnání s konkurenčními nátěrovými systémy pro užitková vozidla.

• Snadná aplikace • Jednoduché a přesné míchání komponentů • Přesná shoda odstínů

• Kratší doba sušení i bez vypalování • „Smart“ opravy • Jednodušší leštění

OPTIMALIZACE času lakování

Systém Turbo Vision umožňuje výjimečně snadnou aplikaci jak zkušeným, tak i začínajícím lakýrníkům. Dosaženo je rychlých, přesných a spolehlivých výsledků již při aplikaci jedné vrstvy nebo při nanášení dvou vrstev. To vše v širokém rozsahu teplot a při různých velikostech opravovaných dílů. Vlastnosti Turbo Vision umožňují dosažení významné časové úspory při sušení v kabině. I při volném schnutí na vzduchu je dosaženo stejně vynikajícího vzhledu laku jako při přisušení v kabině. Po vysušení je nátěrový film velmi tvrdý, což znamená, že lakované díly lze ihned skládat nebo montovat, aniž by bylo třeba čekat do druhého dne. Takto zrychlené vyzrávání pomáhá zvýšit výrobní kapacitu a produktivitu při výrobě nebo opravách.

OPTIMALIZACE spotřeby a úspora energie

Kromě zvýšené produktivity, kratší doby lakování, díky dokonalé krycí síle a snadné aplikovatelnosti nového systému, lze při použití Turbo Vision dosáhnout až 10% úspor přímých materiálových nákladů. Efektivnější proces lakování a kratší doba sušení v kabině se také projeví podstatně nižší spotřebou energie.

Turbo Vision je flexibilní „stavebnicový systém“. Komplexní systém pojiv a pigmentů uspokojuje různé potřeby klientů, při současném snížení stavu skladových zásob. Menší rozměry obalů a kompaktní sada pigmentů omezuje potenciální množství odpadů zatěžujících životní prostředí.

 

 

Napište nám

Zadejte Vaše jméno
Zadejte Vaše číslo
Zadejte Váš Email Adresa není platná
Vaše zpráva
Servis motorových vozidel

servis_autosluzby_janousek

mob.: 777 655 229

mail: servis@autosluzbyjanousek.cz

Odtahová služba tel.: 608 755 228

Prodej barev a příslušenství

autolaky_autosluzby_janousek

mob.: 777 655 227

mail: autolaky@autosluzbyjanousek.cz

Adresa

Autoslužby JANOUŠEK s.r.o.

Na Lánech 1106/14

736 01 Havířov-Bludovice

IČO: 26840880

DIČ: CZ26840880

Partneři pro vybavení lakoven

Partneři Autolaky JANOUŠEK