< >

Autolaky

široká nabídka autolaků

Průmysl

barvy pro speciální aplikace

Lakovny

vybavení lakoven

Školení

Zvyšování kvalifikace

TURBO VISION
REACH YOUR VISION
INOVACE OPTIMALIZACE DOKONALOST v lakování užitkových vozidel
EHS Turbo Plus
PRODUKTY KOMERČNÍ DOPRAVY
NEXA AUTOCOLOR® je přirozenou volbou pro ty, kteří očekávají nejmodernější řešení schopné zajistit nejlepší kvalitu a napodobení barev a také snadnou aplikaci na velkých plochách při opravě užitkových vozidel, kde důležitým faktorem je rychlost opravy. Samozřejmě, samotná rychlost neměla by smysl bez dodržení kontroly a kvality.
SELEMIX SYSTEM
TECHNOLOGIE NOVÉ GENERACE
SELEMIX® je tvořen vysoce kvalitními pigmentovými koncentráty a komplexní řadou pojiv. Kompletní nátěrový systém získáte kombinací komponent. Jeho složení bude plnit vaše technické, kvalitativní a cenové požadavky.
QUICKLINE
Nabídka QUICKLINE
Produkty řady Quickline byly specificky vyvinuty tak, aby umožňovaly efektivní práci v různých aplikačních podmínkách. Všechny lakovny, bez ohledu na aplikační podmínky nebo stáří jejich technického vybavení, potřebují mít schopnost vytvářet kvalitní barevné povrchy. Produkty řady Quickline jsou schopny splnění těchto tržních požadavků zajistit.
Chemolak
Pohyb ve světě barev
Ředitelné a práškové nátěrové hmoty, nitrocelulózové, syntetické, olejové, polyuretanové a vodou ředitelné hmoty nalézají své určení vně i uvnitř staveb, ve strojírenství nebo například v autoopravárenství.

SELEMIX SYSTEM

Na dosah ruky máte TECHNOLOGIE NOVÉ GENERACE 

Produkty SELEMIX System

    SELEMIX® je tvořen vysoce kvalitními pigmentovými koncentráty a komplexní řadou pojiv.

Kompletní nátěrový systém získáte kombinací komponent. Jeho složení bude plnit vaše technické, kvalitativní a cenové požadavky.

Společně s tradičními rozpouštědlovými nátěrovými hmotami SELEMIX, byla vyvinuta alternativní řada vodouředitelných nátěrových hmot SELEMIX AQUA vhodná pro všechny druhy kovových povrchů splňující směrnici EU VOC o omezování emisí rozpouštědel.

Ať chcete natírat cokoliv ...

Selemix vám dokáže dodat takové řešení, které je pro daný úkol tím správným.


SELEMIX® SYSTEM - Nejširší možná nabídka BAREV 

Selemix Autoslužby JANOUŠEK

SELEMIX nabízí nejen vynikající flexibilitu, pokud se týká schopnosti natírat téměř jakýkoliv podklad, ale také obrovský rozsah barevných kombinací a skvělou odstínovou shodu. Dostupné receptury pokrývají všechny přední mezinárodní odstínové standardy i mnoho barevných odstínů používaných v průmyslu a veřejných službách.

Každá barva je speciálně formulovaná v každé ze tří základních chemických tříd, polyuretany, syntetiky a celulóza. Tyto jednotlivé receptury zajišťují prvotřídní barevnou přesnost bez ohledu na to, jakého typu povrchové úpravy chcete dosáhnout.

 

Produktová řada nátěrových hmot SELEMIX je podporována řadou propracovaných podpůrných nástrojů, jako je například spektrofotometr, vysoce kvalitní vzorníky pro identifikaci barev a poraden, která je plně v režimu on-line.


SELEMIX® SYSTEM –  KOMPLEXNÍ ŘADA SLUŽEB

Selemix Autoslužby JANOUŠEK

Ve všech místních pobočkách je k dispozici je technická pomoc, odborná školení, on-line poradenská služba v oblasti barevných odstínů a výběru optimálního nátěrového systému.

Selemix je vaším hlavním místním partnerem.

Napište nám

Zadejte Vaše jméno
Zadejte Vaše číslo
Zadejte Váš Email Adresa není platná
Vaše zpráva
Servis motorových vozidel

servis_autosluzby_janousek

mob.: 777 655 229

mail: servis@autosluzbyjanousek.cz

Odtahová služba tel.: 608 755 228

Prodej barev a příslušenství

autolaky_autosluzby_janousek

mob.: 777 655 227

mail: autolaky@autosluzbyjanousek.cz

Adresa

Autoslužby JANOUŠEK s.r.o.

Na Lánech 1106/14

736 01 Havířov-Bludovice

IČO: 26840880

DIČ: CZ26840880

Partneři pro vybavení lakoven

Partneři Autolaky JANOUŠEK